+38 (066) 010-23-84
+38 (093) 947-73-66
+38 (067) 325-27-23
+38 (044) 394-51-24

Будівництво та ремонтні роботи Комплексне обслуговування об'єктів

Ще один напрямок нашої діяльності — це послуги генерального підряду на будівництво, реконструкцію, ремонт і реформатування комерційних об'єктів. Будь-які будівлі та приміщення комерційного призначення, чи то магазини, ресторани, склади, автозаправні комплекси чи інші об'єкти, наша компанія подбає про те, щоб отриманий результат в точності відповідав вашому баченню та очікуванням.

Основна спеціалізація нашої компанії — обслуговування саме рітейл-об'єктів. Ми здобули колосальний досвід в експлуатації магазинів, оскільки впродовж кількох років обслуговували сотні об'єктів рітейлу різних напрямків. Саме завдяки цьому досвіду ми чітко розуміємо найбільш слабкі місця в будівлі, призначені для розміщення таких об'єктів. І ось вже кілька років успішно враховуємо набутий досвід як на стадії проектування, так й на стадії виконання робіт.

Завдяки цьому досвіду, виконані нашою компанією ремонтні роботи дозволяють безболісно експлуатувати об'єкт протягом багатьох років. При цьому виключаючи вкладення чималих коштів зі сторони замовника, дослівно через лічені тижні після прийому об'єкта, в масштабні роботи з поточного ремонту (на практиці подібні ситуації бувають часто — під час отримання об'єкта від деяких підрядників). Але вартість виконання аналогічних робіт нашою компанією нітрохи не перевищує стандартну, що існує на ринку таких послуг. Підтвердженням цього служить наша співпраця з основними великими рітейлерами в Україні, які, як відомо, при плануванні бюджету завжди націлені на максимальну економію. А на практиці — і зовсім ні при яких обставинах не погодяться сплачувати послуги за ціною, що перевищує мінімальну по ринку з урахуванням достатньої якості. І це не порожній звук, адже навантаження на об'єкт в рітейлі дуже високе, і недостатньо гарна якість виконаних робіт на етапі будівництва і ремонту надалі незмінно обертається для рітейлера істотними збитками під час подальшій експлуатації.

Будівництво

Ми пропонуємо повний спектр послуг від підготовки вихідної проектної та кошторисної документації, проведення всього комплексу будівельно-монтажних робіт і до здачі готового об'єкта замовнику. У процесі роботи ми несемо повну відповідальність за хід будівництва, залучення супідрядних організацій і на виході — за своєчасну і повну готовність об'єкта у встановлений термін.

Ремонтні роботи

Ремонтні роботи, як комплексні або «під ключ», в рамках капітальних і поточних ремонтів, так й всі види ремонтних робіт будь-якої складності в рамках окремих заявок — ще один напрямок діяльності нашої компанії.

Реформатування

Реформатування комерційних об'єктів — окремий напрямок нашої діяльності. А в сучасних ринкових умовах саме реформатування та адаптація бізнесу під нові концептуальні стандарти виключно важливі для подальшої успішної роботи. І, незважаючи на те, що проекти такого типу найчастіше не вимагають залучення нами окремих фахівців, комплекс робіт в їх рамках має на увазі:

  • бездоганне знання абсолютно всіх особливостей і тонкощів по кожному з напрямків нашої роботи, включаючи будівництво, загальнобудівельні роботи, будь-які ремонтні роботи, і, що важливо, особливості монтажу та демонтажу, запуску і налаштування роботи інженерних систем різних видів;
  • наявність успішного багаторічного досвіду з обслуговування комерційних об'єктів самого різного призначення.

КонтактиЗавжди раді Вашим питанням

+38 (066) 010-23-84
+38 (093) 947-73-66
+38 (067) 325-27-23
+38 (044) 394-51-24
Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть вірний телефон

E-mail(*)
Будь ласка, вкажіть вірний email

Повідомлення
Введен недействительный тип данных

(*)
   ОновитиВведен недействительный тип данных