Проблема засміченої каналізації – неприємна, але життєва і потребує швидкого вирішення. Зараз ми використовуємо для чищення каналізаційних мереж магазинів два види обладнання: механічну і гідродинамічну машини.

Проблема засміченої каналізації – неприємна, але життєва і потребує швидкого вирішення. Зараз ми використовуємо для чищення каналізаційних мереж магазинів два види обладнання: механічну і гідродинамічну машини. Це обладнання гарно зарекомендувало себе в роботі, тому ми вирішили відкрити додатковий напрямок і пропонуємо послуги для населення:

Планове і аварійне чищення каналізації заміських будинків, приватного сектору, ресторанів, кафе, розважальних центрів.

В чому полягає різниця між механічним і гідродинамічним очищенням?

Механічна машина очищує каналізаційну трубу за допомогою троса із закріпленою на ньому насадкою. Таке обладнання вигідно відрізняється від звичайного троса сантехніка, оскільки дозволяє «зрізати» зі стінок тверді відкладення. Воно використовується для багатоквартирних будинків, а також для приватного сектору та інших окремо розташованих будівель, якщо мова йде про аварійне чищення каналізації, видалення випадково спущеного предмету.

Гідродинамічна машина проводить очищення труб за допомогою потужного, направленого потоку води, який подається до труби під великим тиском (біля 200 кг на 1 кв. см.). Необхідність саме в такому виді чищення виникає, коли мова йде про каналізаційні мережі заміського будинку, ресторану, торгового центру, засмічені після ремонту або просто з плином часу. Такі роботи можна проводити як в аварійному, так і в плановому порядку, з метою відновлення старих мереж.

В нашій практиці обслуговування магазинів ми зіткнулися із наступним: багато об’єктів відкриваються в старих будівлях, в яких мережі вже зношені, труби прокладені під мінімальним ухилом, і при цьому йде активне зливання жирів – словом, проблеми із каналізацією неминучі. Коли таку мережу прочищують звичайною механічною машинкою або тросом, створюється враження, що труби дуже швидко покриваються жиром. Але коли ми почали використовувати гідродинамічну машину, виявилося, що окрім жиру в трубах також наявний пісок, уламки цегли, кафелю і маса іншого будівельного сміття. Не дивно, що мережа постійно засмічується – механічна машина не здатна вичистити будівельне сміття, вона лише пробиває в ньому вузький прохід, який потім також дуже швидко засмічується.

В результаті чищення каналізації гідродинамічною машиною нам вдалося повністю зняти відкладення (до «чистої стінки»), прибрати всі види засмічень, в результаті чого про проблему забитої раковини або унітазу можна забути мінімум на півроку. Такого самого ефекту варто очікувати і при роботі з мережами приватного будинку.

Переваги чищення каналізації гідродинамічною машиною:

  • повне відновлення сильно засмічених, старих труб;
  • видалення всіх видів відкладень, включаючи пісок, мул, будівельне сміття, вапніні нарости;
  • довготривалий ефект навіть на об’єктах, на яких постійно йде активне зливання жирів і харчових відходів в каналізацію;
  • вирішення проблеми постійних засмічень мінімум на півроку.

Питання, яке нам часто задають: чи не буде небезпечним гідродинамічне чищення каналізації для старих мереж, чи витримають труби гідродинамічний удар? Витримають. Ця процедура є повністю безпечною для будь-якого виду труб – як старих, керамічних або чавунних, так і сучасних пластикових. Каналізації приватних будинків і комерційних будівель розраховані на набагато більший тиск в трубі, и Ви можете не побоюватися ушкоджень.

Заявки на чищення каналізації приватних будинків та інших згаданих вище об’єктів приймає диспетчер:
(066) 010-23-84
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Микола Красносельський
165