Особиста продуктивність

2014-05-25

При будь-якому, навіть найретельнішому плануванні, все рівно іноді з’являються «вікна» – порожній час, який потрібно якось «вбити». Черги, очікування, довгі поїздки, нудні зібрання, на яких обов’язково потрібно бути присутнім… В цей час можна слухати музику, читати, грати в ігри або «серфити» по інтернету (кажуть, О.С. Пушкін, за відсутністю iPhone, носив із собою книгу на бали). Це все загальновідомо, а от як ще можна із користю провести «порожній час»?

2014-02-01

Якою буває втома? Звісно, фізичною – коли ми навантажуємо тіло, багато рухаємося, займаємося фізичною роботою або спортом. Ще емоційною – від стресів, конфліктів, напружених ситуацій та іншого навантаження саме на психіку. А нещодавно серед записів Гліба Архангельського я знайшла ще одну цікаву класифікацію втоми – вона може бути стратегічною і технічною (або тактичною).

2013-12-22

Якщо у Вас є інтернет и Ви хоча б іноді читаєте популярні блоги, то, мабуть, хоча б раз чули про так званий «закон 5%». Він має на увазі те саме «стадне почуття», яке примушує натовп викрикувати гасла, кидатися на барикади, гарячково скуповувати той чи інший продукт і розбігатися в паніці під впливом малої, але організованої кількості активістів. Але мова піде не стільки про сам закон, скільки про ті практичні висновки, які можна з нього зробити.

2013-11-11

Мінімум вісім, а по факту – 9-10 і більше годин ми проводимо на роботі, ще 1-2 години витрачається на дорогу, 2-3 – на приготування їжі, одягу та інші домашні справи, 7-8 годин на сон. І якщо ми хочемо викроїти трохи більше вільного часу, за рахунок чого це можна зробити? Зазвичай, першим «під приціл» попадає сон.

КонтактиЗавжди раді Вашим питанням

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть вірний телефон

E-mail(*)
Будь ласка, вкажіть вірний email

Повідомлення
Введен недействительный тип данных

(*)
   ОновитиВведен недействительный тип данных