У Вас є мережа з декількох комерційних об’єктів (магазинів, аптек, АЗК і т. п.)? Ми вміємо своєчасно та якісно виконувати будь-які ремонті роботи, що будуть потрібні Вам по всій мережі. Цікаво? Тоді дивіться нижче.

У Вас є мережа з декількох комерційних об’єктів (магазинів, аптек, АЗК і т. п.)? Ми вміємо своєчасно та якісно виконувати будь-які ремонті роботи, що будуть потрібні Вам по всій мережі.

Цікаво? Тоді дивіться нижче.

Власна CRM-система
12років досіду роботи 24області України
Власний додаток

Експертні матеріали

  • Обслуговування за заявками – найпростіший та зрозуміліший спосіб переходу на технічне обслуговування за допомогою зовнішньої компанії. Працює все дуже просто. У договорі, окрім стандартних юридичних розділів, обов'язково фіксуються 3 пункти, які є принципово важливими для початку роботи: терміни реагування на заявки; перелік об'єктів обслуговування; прайс-лист із вартістю послуг. Після того, як ми внесли об'єкти до системуи Just.Pro, технічно ми готові приступати до їх обслуговування.

  • Таке комплексне обслуговування було обрано концепцією нашої компанії ще у 2010 році. І досі ніхто крім нас не застосовує подібний вид обслуговування торгових мереж (або ми про це ще не чули). Відмінною особливістю цього сервісу є мінімальні адміністративні витрати з боку замовника. Зараз поясню докладніше. Отже, замовнику необхідно контролювати не лише якість...

  • У нашій країні ще багато великих мережевих компаній, які організовують обслуговування своїм внутрішнім сервісом. Як, втім, багато великих компаній, які ведуть облік в Excel касовим методом і використовують 500 ФОПів для організації своєї діяльності. Зрозумійте правильно, я не проти простих інструментів та зрозумілої організації, Excel — чудовий інструмент...

  • За всі роки роботи ми виділили для себе 4 типи сервісних компаній, з якими ви познайомитеся, коли почнете вибирати партнера для обслуговування власної мережі. Зрозуміло, це суб'єктивний розподіл, а на практиці складно зустріти компанію, яка на всі 100% належить до однієї категорії. Проте, за кількістю тих чи інших ознак її можна буде віднести до одного з чотирьох типів.

  • Наша компанія використовує власне програмне забезпечення для управління заявками. Так, на ринку існує багато варіантів, які, здавалося б, можна цілком успішно використовувати. Ось тільки ці варіанти «з коробки» до болю стандартні, а ви цього ніколи не дізнаєтеся, поки не спробуєте. А коли спробуєте, то виявиться, що їхня функціональність стосовно вашого бізнесу – суттєво обмежена. У цій статті я поясню, чому ми розробляли ПЗ самостійно, і чим воно відрізняється від того, що є на ринку.

  • Найбільш популярним форматом обслуговування комерційної нерухомості в цілому, і торгових об'єктів, зокрема, є формат обслуговування «за заявкою». Велика перевага такого формату для клієнта полягає у тому, що витрати виникають лише тоді, коли він замовляє якісь конкретні роботи.

  • Для того, щоб провести тендер якісно, необхідно грамотно організувати відбір компаній для його проведення, а до цього слід підійти дуже відповідально. Отже, у вас є комерційна нерухомість, та ще й у різних регіонах. І вам потрібно її обслуговувати. У такій ситуації рано чи пізно ви прийдете до необхідності проведення тендеру. Тендер – це як демократія, дуже поганий спосіб, але найкращий із відомих.

  • З технічним обслуговуванням нерухомості на рівні житла стикалася будь-яка людина. Як мінімум – самостійно, як максимум – чекаючи на сантехніка з ЖЕКу. Тема злободенна – анекдотів про сантехніків та електриків багато! Але одна річ, коли стикаєшся з подібним епізодично, а зовсім інша – коли кожного дня. Приготувати собі яєчню та забезпечити приготування 100 порцій яєчні – процеси різні.

Наші замовники

Заповніть форму та ми надішлемо Вам матеріали з конкретними прикладами рішень

Ми Вам передзвонимо, проведемо презентацію, надамо можливість спробувати наш сервіс, покажемо рекомендації від самих поважних замовників. І, звісно ж, зробимо Вам спеціальну пропозицію!