Фасіліті-Менеджмент і Комплексне обслуговування нерухомості 24 області України 200+ фахівців у штаті 12+ років досвіду роботи Звернувшись до нас, Ви отримаєте комплекс послуг, який включає монтаж, ремонт та обслуговування: Електро

Фасіліті-Менеджмент і Комплексне обслуговування нерухомості

24 області України
200+ фахівців у штаті
12+ років досвіду роботи
Звернувшись до нас, Ви отримаєте комплекс послуг, який включає монтаж, ремонт та обслуговування:

Працюючи з нами, ви отримуєте

Керування заявками

Керуйте технічним обслуговуванням своїх об'єктів за допомогою робочої системи JUST.PRO: вся інформація про ваші заявки відображається в нашій системі обліку. Укладаючи з нами договір на обслуговування, ви отримуєте доступ до неї й можете легко керувати своїми заявками - уточнювати, відкликати, відстежувати дати початку та закінчення робіт тощо.

Високі стандарти

Якісне своєчасне обслуговування з дотриманням всіх норм: робота нашої компанії сертифікована відповідно стандарту керування якістю ISO 9001:2015, в наявності всі необхідні для ведення діяльності ліцензії та дозволи. Наші технічні спеціалісти мають допуски до виконання відповідних видів робіт.

Реальні гарантії

Ми забезпечуємо гарантією на всі послуги та обладнання, що надаємо: на будь-які виконані роботи з обслуговування будівель, приміщень, інженерних мереж, обладнання тощо, вам надається гарантія строком на 1 рік. Також ви отримуєте гарантію на будь-яке придбане та встановлене нами обладнання.

а також
1Можливість передоручити всі побутові проблеми з електромережею, обладнанням, каналізацією тощо одній компанії.
2Допомога фахівців широкого профілю, які за один виїзд можуть усунути відразу кілька проблем на об'єкті.
3Можливість замовити не тільки обслуговування будівлі, а й будівельні роботи будь-якої складності.
4Професійні консультації та допомога вузькопрофільних фахівців з необхідними документами і великим досвідом роботи.
5Швидке реагування на термінові, аварійні заявки — на ряд проблем ми реагуємо в термін від 30 хвилин до 3 годин (згасло світло в торгівельному залі тощо).
6Економію на власній ремонтній бригаді, на щомісячних зарплатах, податках і соцпакеті. Ви оплачуєте лише виконану роботу!

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

Про нас

Ми - це найбільша в Україні незалежна обслуговуюча компанія та єдина компанія, яка власними штатними фахівцями забезпечує національне покриття.

1Надаємо інженерні послуги комерційним об'єктам по всій території України за допомогою власного штатного персоналу компанії. Таким чином ми можемо гарантувати якість та своєчасність надання послуг.
2Заслужили довіру великих мережевих клієнтів, таких як «Ашан», «Аптека низьких цін», «АТБ», «Ельдорадо», «Нова Пошта», «Amic Energy», «LPP», «MINISO», «Comfy», «ССС», мережі ломбардів «Скарбниця» та інших.
3Здобули досвід технічного обслуговування будівель зі складною системою комунікацій, електромережами високої потужності, «проблемною» каналізацією тощо.
4Розробили систему оперативного реагування на аварійні заявки: фахівці широкого і вузького профілю знаходяться в кожному регіоні і можуть виїхати на місце в найкоротші терміни — від 30 хвилин до 3 годин.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням

Партнер з будівництва та реконструкції приміщень: компанія "ТФМ Будівництво"

* з 2015 року входить до групи компаній "Техпідтримка"

Партнер з надання послуг дрібного ремонту приміщень і встановлення техніки: компанія "Domer"

* з 2019 року входить до групи компаній "Техпідтримка"