Займаємося комплексним технічним обслуговуванням кафе і ресторанів по всій Україні. Кваліфіковані спеціалісти, диспетчерська служба в режимі 24/7, власний мобільний додаток

Комплексне обслуговування ресторанів

Сервісне, комплексне і технічне обслуговування мереж ресторанів, кафе

24 області України
200+ фахівців у штаті
12+ років досвіду роботи

"Техпідтримка" - найбільша в Україні незалежна обслуговуюча сервісна компанія, яка власними силами забезпечує національне покриття.

Мы забезпечуємо технічну підтримку всіх інженерних систем комерційних об’єктів, в тому числі спеціалізуючись на комплексному сервісному технічному обслуговуванні і ремонті мереж ресторанів і кафе.

Маючи більше десяти років досвіду, наші спеціалісти впевнено впораються з будь-якими технічними труднощами, які можуть виникнути в процесі роботи мережі ваших ресторанів або кафе. Уклавши із нами договір на сервісне обслуговування, ви більше не будете займатися побутовими проблемами, пов’язаними з експлуатацією ваших приміщень, інженерних мереж, обладнання і зможете сконцентруватися на своїх основних задачах.

Технічне обслуговування ресторанів і кафе в компанії «Техпідтримка»

Якщо у вашому ресторані чи кафе виникли будь-які технічні проблеми, ви завжди можете покластися на "Техпідтримку".

Наші спеціалісти в рамках технічного обслуговування будівель можуть виконати такі роботи, як:

 • Ремонт, монтаж і демонтаж інженерних мереж – маючи колосальний досвід в даному напрямку, ми гарантуємо професійний, завжди якомога більш оптимальний та сучасний підхід до рішення будь-яких питань, пов’язаних із функціонуванням інженерних мереж;
 • Загальнобудівельні та ремонтні роботи, необхідні для підтримання кожного ресторану вашої мережі в охайному, доглянутому стані. Роботи, пов’язані із переплануванням приміщень, реформатуванням об’єктів та ін.
 • Слюсарні роботи. Наші спеціалісти професійно виконують сервісний ремонт турнікетів, шлагбаумів, ліфтів, металоконструкцій та підйомників, а також займаються обслуговуванням вхідних груп в кожному ресторані чи кафе.

Сервісне обслуговування ресторанів і кафе в компанії «Техпідтримка»

"Техпідтримка" пропонує повний комплекс послуг технічної спрямованості для мереж ресторанів, які допоможуть уникнути зайвих витрат на утримання штатних спеціалістів і дозволять зберегти належний рівень технічного обслуговування кожного вашого об’єкта, а також попередити виникнення аварійних ситуацій. Адже кожна така ситуація – це пряма загроза роботі закладу.

 • Ремонт і монтаж електричних мереж кафе
  Наші спеціалісти займаються як масштабними електромонтажним роботами, так і дрібним сервісним ремонтом електрогосподарств. А наші клиенти можуть розраховувати на найвищу якість сервісного обслуговування ресторанів.
 • Сервісний ремонт і монтаж кондиціонерів, вентиляційних мереж
  Виконуємо ремонт таких кліматичних систем, як: опалювальні котли, спліт-системи, руфтопи. Забезпечуємо постійний контроль за технічним станом обладнання всієї мережі ресторанів/кафе, регулярне чищення агрегатів, перевірку працездатності, сезонну настройку, а у випадку необхідності – терміновий ремонт.
 • Сервісний ремонт і монтаж систем водопроводу, каналізації в кафе та ресторанах
  Компанія ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» пропонує широкий спектр монтажних і сервісних робіт, до складу яких входить сервісне технічне обслуговування мереж водопостачання і каналізації в кафе і ресторанах.
  Уклавши з нами договір, ви можете бути певні: всі несправності у ваших ресторанах будуть виявлені та усунені в автоматичному режимі, а Вам не доведеться витрачати дорогоцінний час і нерви на організацію вирішення будь-яких подібних проблем.
 • Обслуговування технологічного обладнання
  Ми готові запропонувати вам свій досвід та ресурси для сервісного обслуговування і ремонту технологічного обладнання в мережі ваших кафе/ресторанів. Ви можете бути впевнені, що сервісні роботи будут проведені в чіткій відповідності із рекомендаціями заводів-виробників конкретно взятої техніки.

Комплексне сервісне обслуговування кафе та ресторанів в компанії «Техпідтримка»

Ресторан чи кафе, як комерційний об’єкт і місце, яке відвідує велика кількість людей, відчуває серйозне навантаження на всі технічні системи: і гості, і персонал, користуючись приміщеннями, комунікаціями, меблями, обладнанням і технікою, забезпечують серйозний і невпинний ритм експлуатації. Такий режим призводить до стрімкого природного зносу і здатен вивести з ладу будь-який життєво необхідний елемент цього злагоджено працюючого механізму в найбільш непідходящий момент.

Для підтримання мережевого ресторанного бізнесу в робочому і, що важливо, доглянутому стані, необхідний цілий штат спеціалістів – електриків, сантехніків, спеціалістів по роботі з тим чи іншим обладнанням, слюсарів та ін.

Все це не лише дуже накладно і складно в побудові служби технічного обслуговування – такий підхід відіймає колосальну кількість вашого часу, нервів та сил. Однак у випадку, якщо ви звернетесь до професіоналів у сфері фасіліті-менеджменту, комплексна технічна підтримка ваших ресторанів або кафе стане простим і зрозумілим процесом, який дозволить Вам сфокусуватися на зростанні і розвитку бізнесу замість вирішення щоденних побутових проблем.

Компанія «Техпідтримка» також забезпечить вас всіма необхідними ресурсами та інструментами для простоти взаємодій, обліку і контролю за виконанням всіх поставлених вами завдань.

Мережа ваших кафе або ресторанів отримає у своє розпорядження:

 • диспетчерську службу, яка на зв’язку 24/7;
 • доступ до програми обліку і контролю виконання заявок;
 • доступ до мобільного додатку, який дозволяє завжди тримати під рукою будь-яку інформацію, пов’язану із технічним станом ваших ресторанів або кафе.

Послуги для ресторанів

Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи та обслуговування електрогосподарства — один з видів діяльності нашої компанії. У цьому напрямку ми працюємо з 2009 року, і на сьогоднішній день наші фахівці мають величезний досвід в області електромонтажних робіт на об'єктах з великими потужностями і складною системою розподілу електроенергії. Типові приклади таких об'єктів: супермаркети і торговельні центри, іншими словами — будівлі з зовнішнім і внутрішнім освітленням, великою кількістю електрообладнання, високими вимогами до пожежної безпеки.

Кліматичні системи: монтаж та обслуговування

Для повноцінної роботи комерційного об'єкта (магазину, банку, бізнес-центру і т.д.) необхідні різні види кліматичних систем: опалювальні котли, спліт-системи, руфтопи. Як правило, поки триває гарантійний термін експлуатації, з цією технікою немає особливих проблем, але проблеми починаються з його закінченням. Ремонт кондиціонерів, діагностика котлів, сезонні налаштування — всі ці роботи як і раніше необхідні, але знайти фахівців вже не так легко.

Водопостачання і каналізація

Справна робота водопостачання і каналізації – життєво важлива як для житлових, так і для комерційних об'єктів. Але саме ця інженерна мережа є найбільш вразливим місцем для продуктового рітейлу, готелів, ресторанів і кафе. Високе навантаження і специфіка відходів часто призводять до того, що аварійні сантехнічні роботи стають нормою. Але аварійного прочищення каналізації легко уникнути, якщо вчасно провести грамотну профілактику. ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» пропонує широкий спектр монтажних і сервісних робіт, в які входять роботи з водопостачання та каналізації.

Комплексне обслуговування нерухомості

Весь перелік послуг, який ми пропонуємо своїм клієнтам, можна об'єднати в один термін – комплексне обслуговування нерухомості. Переваги саме комплексних послуг є очевидними, коли мова йде про комерційну нерухомість. Як Ви думаєте, на що насамперед звертають увагу клієнти, котрі заходять в торгову точку, відділення банку, кафе або готель? На фірмовий стиль, ввічливість персоналу? Ні, перше, що їм кинеться в очі — це технічний стан об'єкта: свіжий ремонт, справність освітлення, дверні ручки і сходинки на ганку, а також маса інших дрібниць.

Слюсарні роботи

Заклинило вхідні двері? Потрібний ремонт підйомників, ліфтів, дверного замку? Турнікет не витримав напливу відвідувачів? Дрібні слюсарні роботи необхідні на будь-якому комерційному об'єкті, чи то магазин, відділення банку, автозаправка або готель. Ми гарантуємо оперативний виїзд і професійне ставлення до будь-яких, навіть самих незначних проблем, для яких не має сенсу наймати окремого підрядника.

Обслуговування технологічного обладнання

Технологічне обладнання — невід'ємний супутник багатьох сфер діяльності, серед яких, безумовно, торгівля і сфера обслуговування. Якщо у вашому магазині або кафе є технологічне обладнання, ми готові запропонувати вам свій досвід і ресурси — справжніх фахівців з обслуговування та ремонту такого обладнання. Ви можете бути впевнені, це обслуговування буде виконано в чіткій відповідності з рекомендаціями заводів-виробників певного обладнання. Відзначимо, що переоцінити цей фактор в реальності досить складно, адже в роботі слід враховувати специфіку і масу нюансів у кожному конкретному випадку. Тільки при такому підході можна бути впевненими в якості робіт, що виконуються.

Диспетчеризація

Для розуміння важливості такого сервісу, як диспетчеризація, потрібно відповісти для себе всього на кілька питань: Чи хочете Ви усвідомлювати стан своєї нерухомості, торгових, складських та інших об'єктів? Розуміти, наскільки ретельно і своєчасно проводиться технічне обслуговування, плановий і аварійний ремонти? Якщо Ваша відповідь «Так», цілком очевидно, що Вам не обійтися без налагодженої системи обліку. І диспетчеризація як заявок, так і чек-листів регламентних оглядів — наше рішення для Вашої обізнаності в будь-який час доби. Наша компанія пропонує одне з кращих, відпрацьоване і перевірене часом і досвідом рішення з диспетчеризації заявок та обслуговування.

Показать еще...

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням