Забезпечимо комплексне технічне обслуговування банків і ломбардів по всій Україні. Гарантія якісного сервісного обслуговування комерційної нерухомості: будь-яких фінансових установ. Фасіліті-менеджмент Україна

Комплексне обслуговування банків

Сервісне, комплексне і технічне обслуговування фінансових закладів: банків, ломбардів

24 області України
200+ фахівців у штаті
12+ років досвіду роботи

ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» більше десяти років займається комплексним сервісним обслуговуванням фінансових установ: банків, ломбардів та ін., вирішуючи проблему комплексного технічного обслуговування будівель, приміщень, інженерних систем і виконуючи низку інших специфічних завдань.

Facility Management сьогодні - це важливий компонент, який допоможе власникам мережевих фінансових установ: відділень банків, ломбардів та ін. значно скоротити витрати, підвищити якість технічного обслуговування своїх об’єктів і заощадити час для концентрації на першочергових задачах бізнесу.

Укладаючи договір із нами, ви передаєте всі роботи по сервісному обслуговуванню відділень своїх банків/ломбардів на аутсорсінг не одній людині, а цілої команді професіоналів. А це означає більш ефективне і швидке вирішення ваших технічних проблем, економію часу і скорочення комунальних витрат на кожному вашому об’єкті. Окрім цього, вдаючись до послуг професійної фасіліті-компанії, в бізнесі попутно зменшується весь спектр витрат на утримання штату власного персоналу.

Технічне обслуговування банків в компанії «Техпідтримка»

Компанія “Техпідтримка” надає повний спектр послуг, пов’язаних із вирішенням побутових проблем, які можуть виникнути в процесі експлуатації мережевих банківських об’єктів, відділень ломбардів та ін., а саме: профілактичне і планове технічне обслуговування, аварійний ремонт, роботи, що стосуються специфічного обладнання.

Серед технічних задач, які вирішують наші спеціалісти в кожному банку чи ломбарді можна виділити наступні напрямки:

 • Електромонтажні роботи.
  Компанія “Техпідтримка” проводить монтаж і сервісний ремонт електричних мереж, а також вирішує всі супутні завдання, пов’язані з електропроводкою в банку.
 • Слюсарні роботи.
  Обслуговуємо вхідні групи всіх видів. Проводимо сервісний ремонт всіх видів замків. Гарантуємо оперативний виїзд і професійне ставлення до будь-яких, навіть самих незначних технічних проблем.
 • Оздоблювальні/загальнобудівельні роботи.
  Для своїх клієнтів, з метою підтримання приміщень банків чи ломбардів в чудовому технічному стані, виконаємо плановий або терміновий ремонт в необхідному обсязі: фарбування стін, заміну плитки, стяжку стелі та ін.

Сервісне обслуговування банків і ломбардів в компанії «Техпідтримка»

Професійне сервісне обслуговування банків забезпечить стабільне і безперервне функціонування кожної філії і гарантує швидке реагування при виникненні будь-яких аварійних ситуацій в кожному із відділень банку, за технічний стан яких ми відповідаємо, незалежно від регіону України, в якому воно знаходиться.

 • Сервісне обслуговування систем вентиляції і кондиціонування.
  Проводимо комплексне сервісне обслуговування кліматичних систем, які необхідні для повноцінного комфорту співробітників і клієнтів вашого банку.
 • Монтаж і сервісне обслуговування водопроводів і каналізації.
  Пропонуємо найширший спектр монтажних і сервісних робіт для вашого банку чи ломбарду. Забезпечуємо технічну справність роботи систем водопостачання і каналізації.
 • Монтаж і обслуговування рекламних конструкцій.
  Надаємо послуги з монтажу і встановлення рекламних конструкцій в кожному відділенні банку. У випадку необхідності проводимо сервісний ремонт.
 • Сервісний ремонт і збирання меблів.
  Проводимо збирання і розбирання меблів, виконуємо монтаж і встановлення. Наші спеціалісти допоможуть відновити функціональність і привабливий зовнішній вигляд меблів у кожному відділенні банку чи ломбарду.
 • Диспетчеризація і власний мобільний додаток.
  Надаємо налагоджену систему обліку прийняття, виконання і контролю за виконанням поставлених вами задач. Забезпечуємо диспетчеризацію як заявок, так і чек-листів регламентних оглядів, аби ви завжди мали змогу розуміти, наскільки ретельно і своєчасно проводиться технічне обслуговування кожного вашого комерційного об’єкта. Власний мобільний додаток дає можливість завжди мати доступ до будь-якої інформації, пов’язаної з технічним станом Ваших об’єктів, керувати заявками і контролювати строки їх виконання.

Комплексне сервісне технічне обслуговування банків і ломбардів в компанії «Техпідтримка»

Ми готові взятися за будь-яку технічну проблему, яка може виникнути у вашому банку чи ломбарді в ході експлуатації будівлі, включаючи дрібний ремонт нерухомості.

Орієнтуючись на індивідуальні потреби клієнта, ми також завжди готові обговорити пакет послуг, необхідний в кожному конкретному випадку.

Окрім робіт, пов’язаних із технічним обслуговуванням приміщень банків і ломбардів, своїм клієнтам ми готові запропонувати ряд додаткових послуг:

 • допомога при переплануванні приміщень;
 • управління закупівлями;
 • поставка материалів і запасних частин для різних видів техніки;
 • ремонт офісного обладнання;
 • дрібні оздоблювальні роботи, потреба в яких так часто виникає в ході експлуатації філії банку або ломбарду.

Спеціалісти нашої компанії вже більше 10 років професійно обслуговують комерційні фінансові об’єкти, підтримуючи їх технічний стан в справності, зводячи до мінімуму ризики виникнення проблем технічного спрямування і оперативно реагуючи на аварійні заявки наших клієнтів в кожному відділенні банку.

Працюючи з нами, ви будете впевнені в справності, презентабельному і охайному вигляді своїх комерційних об’єктів, зможете мінімізувати витрати, пов’язані із терміновим ремонтом і завжди отримаєте гарантію на надані нами послуги.

Послуги для банків

Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи та обслуговування електрогосподарства — один з видів діяльності нашої компанії. У цьому напрямку ми працюємо з 2009 року, і на сьогоднішній день наші фахівці мають величезний досвід в області електромонтажних робіт на об'єктах з великими потужностями і складною системою розподілу електроенергії. Типові приклади таких об'єктів: супермаркети і торговельні центри, іншими словами — будівлі з зовнішнім і внутрішнім освітленням, великою кількістю електрообладнання, високими вимогами до пожежної безпеки.

Кліматичні системи: монтаж та обслуговування

Для повноцінної роботи комерційного об'єкта (магазину, банку, бізнес-центру і т.д.) необхідні різні види кліматичних систем: опалювальні котли, спліт-системи, руфтопи. Як правило, поки триває гарантійний термін експлуатації, з цією технікою немає особливих проблем, але проблеми починаються з його закінченням. Ремонт кондиціонерів, діагностика котлів, сезонні налаштування — всі ці роботи як і раніше необхідні, але знайти фахівців вже не так легко.

Водопостачання і каналізація

Справна робота водопостачання і каналізації – життєво важлива як для житлових, так і для комерційних об'єктів. Але саме ця інженерна мережа є найбільш вразливим місцем для продуктового рітейлу, готелів, ресторанів і кафе. Високе навантаження і специфіка відходів часто призводять до того, що аварійні сантехнічні роботи стають нормою. Але аварійного прочищення каналізації легко уникнути, якщо вчасно провести грамотну профілактику. ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» пропонує широкий спектр монтажних і сервісних робіт, в які входять роботи з водопостачання та каналізації.

Монтаж і обслуговування рекламних конструкцій

Зовнішня реклама – найкращий спосіб повідомити про себе широкому колу клієнтів, але він ефективний лише в тому випадку, якщо рекламна конструкція працює справно: на ній відсутні дефекти, відклеєні плівки, перегорілі лампи. Ми не займаємося дизайном, але можемо провести монтаж реклами, своєчасний ремонт, а також повноцінне обслуговування рекламних конструкцій. Ми самі замовимо і доставимо на місце витратні матеріали, елементи для світлових боксів, вивісок, розтяжок, неонового підсвічування, словом, все необхідне для швидкого і якісного ремонту реклами. Можливий як частковий, так і повний демонтаж старих конструкцій із заміною на аналогічні нові.

Комплексне обслуговування нерухомості

Весь перелік послуг, який ми пропонуємо своїм клієнтам, можна об'єднати в один термін – комплексне обслуговування нерухомості. Переваги саме комплексних послуг є очевидними, коли мова йде про комерційну нерухомість. Як Ви думаєте, на що насамперед звертають увагу клієнти, котрі заходять в торгову точку, відділення банку, кафе або готель? На фірмовий стиль, ввічливість персоналу? Ні, перше, що їм кинеться в очі — це технічний стан об'єкта: свіжий ремонт, справність освітлення, дверні ручки і сходинки на ганку, а також маса інших дрібниць.

Слюсарні роботи

Заклинило вхідні двері? Потрібний ремонт підйомників, ліфтів, дверного замку? Турнікет не витримав напливу відвідувачів? Дрібні слюсарні роботи необхідні на будь-якому комерційному об'єкті, чи то магазин, відділення банку, автозаправка або готель. Ми гарантуємо оперативний виїзд і професійне ставлення до будь-яких, навіть самих незначних проблем, для яких не має сенсу наймати окремого підрядника.

Ремонт та складання меблів

Ми не займаємося меблевим виробництвом, але, у разі необхідності, наші фахівці можуть провести розбирання та складання меблів, відновити її функціональність і привабливий зовнішній вигляд. Торговельні прилавки, офісні крісла та столи, стелажі, шафи, вітрини — все це зношується в процесі експлуатації. Але чи варто купувати нові меблі, якщо несправність незначна і легко може бути виправлена? Ми допоможемо заощадити кошти на покупку нових меблевих предметів і максимально продовжимо термін використання тих, які вже існують на вашому об'єкті.

Оздоблювальні роботи

Знайти фахівців для капітального будівництва або масштабних оздоблювальних робіт – зовсім нескладно. Але що робити, якщо мова йде про дрібний ремонт: заміну плінтусів, тріснутих плиток в торговому залі, фарбування стін, стяжці підлоги в підсобному приміщенні? Більшість будівельних бригад не хочуть братися за таку роботу, а між тим, вона буває просто необхідна для того, щоб магазин, банк або готель виглядав гідно.

Диспетчеризація

Для розуміння важливості такого сервісу, як диспетчеризація, потрібно відповісти для себе всього на кілька питань: Чи хочете Ви усвідомлювати стан своєї нерухомості, торгових, складських та інших об'єктів? Розуміти, наскільки ретельно і своєчасно проводиться технічне обслуговування, плановий і аварійний ремонти? Якщо Ваша відповідь «Так», цілком очевидно, що Вам не обійтися без налагодженої системи обліку. І диспетчеризація як заявок, так і чек-листів регламентних оглядів — наше рішення для Вашої обізнаності в будь-який час доби. Наша компанія пропонує одне з кращих, відпрацьоване і перевірене часом і досвідом рішення з диспетчеризації заявок та обслуговування.

Показати ще...

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням