Про бізнес і не тільки

21 липня 2020

Наша компанія вже 10 років професійно займється технічним обслуговуванням нерухомості бізнесів, які, в більшості своїй, мають в розпорядженні невеликі комерційні приміщення. У власників таких приміщень є чітка потреба у залученому технічному персоналі з дуже прозаїчної причини. Їм вкрай не вигідно тримати на такому маленькому об’єкті технічний персонал, а потреба у виконанні тих чи інших робіт є постійно.

14 лютого 2019

Про реальний вплив неякісного або несвоєчасного обслуговування Ваших робочих приміщень на результати Вашого бізнесу, або чому все має бути справним...

29 січня 2019

Податкова оптимізація, контрабанда та інші способи, які раніше розглядалися як частина економічної оптимізації - все більше такою не є...

29 січня 2019

Для того, щоб провести тендер якісно, необхідно грамотно організувати відбір компаній для його проведення і до цієї справи слід підійти дуже відповідально...

22 березня 2014

Отже, виток інфляції можна констатувати, як факт. Вже сталася суттєва зміна курсу валют і, на думку досвідчених експертів, навряд чи буде його зниження до колишнього рівня. Наразі, новий коридор вже 10 - 10,5 : 1, виходячи із цієї цифри і потрібно розраховувати подальшу роботу. Звичайно, такі цифри не зовсім співпадають із офіційним рівнем інфляції, але це лише справа часу. Насправді, ті позиції, які імпортуються – або вже подорожчали, або це станеться найближчим часом. Вартість життя неминуче збільшується в ціні.

17 січня 2014

Які показники якості роботи можуть бути у компанії, яка працює в сфері технічного аутсорсингу? Оскільки ми займаємося саме технічним обслуговуванням будівель, я спробував скласти перелік таких критеріїв якості. На мій погляд, від відрізняє добропорядну компанію від недобропорядної.

05 грудня 2013

За останні місяці у кількох наших крупних клієнтів відбулися кадрові перестановки. Спочатку мені здавалося, що це одиничні випадки, але потім я зрозумів, що мова йде про тенденції в ритейлі, коли через деякий час (рік-півтора) обов’язково відбувається зміна менеджменту в технічних департаментах.

01 листопада 2013

Зазвичай напередодні Нового року завжди загострюється боротьба за зниження витрат. В ритейлі це виглядає логічно, оскільки у вересні-жовтні відбувається зниження виторгів (в нашій країні це вже давня традиція), викликане великими витратами населення на підготування дітей до школи, одяг-взуття до зими, а також щорічним «курсовим» тиском. Ми, займаючись технічним обслуговуванням будівель (в тому числі, і торгових), дуже добре це відчуваємо.

18 вересня 2013

Що таке корпоративні стандарти? Це деякі принципи і правила, згідно яких живе компанія. Загальними словами їх можна описати так: «як ми працюємо, що у нас прийнято, а що ні». Так, багато які з них сприймаються співробітниками, якщо не в штики, то, м’яко кажучи, із долею нерозуміння. Але саме від дотримання корпоративних стандартів залежить, наскільки у компанії є шанси розвиватися та досягати своїх цілей.

05 вересня 2013

Недавно попалися на очі результати одного міні-дослідження, мова йшла про те, як попередити відмову. До 60-ти випадкових перехожих звернулися із проханням доглянути за велосипедом протягом 10-15 хвилин – начебто, не дуже довго, але, все ж, ризик отримати відмову досить великий. Зрозуміло, що такий експеримент навряд чи можна вважати науковим)), разом із тим, якийсь привід для роздумів він дає. Отже, п’ять способІв НЕ отримати відмову.

КонтактиЗавжди раді Вашим питанням

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть вірний телефон

E-mail(*)
Будь ласка, вкажіть вірний email

Повідомлення
Введен недействительный тип данных

(*)
   ОновитиВведен недействительный тип данных