Забезпечуємо комплексне технічне обслуговування АЗС. Повний спектр сервісних технічних робіт для комерційної нерухомості. Кваліфіковані фахівці і оперативне реагування

Комплексне обслуговування АЗК

Сервісне, комплексне і технічне обслуговування мереж АЗК

24 області України
200+ фахівців у штаті
12+ років досвіду роботи

Якщо перед Вами стоїть завдання забезпечити справний технічний стан і доглянутий зовнішній вигляд мережі АЗС, то ви можете покластися на професійну фасіліті-компанію "Техпідтримка".

Адже надійність всіх систем будівлі - це запорука налагодженої роботи цілого підприємства, а працездатність кожного об‘єкта мережі АЗС – запорука стабільної роботи всієї системи і, що має колосальне значення в сучасних умовах – важливий фактор для підтримання репутації компанії та її життєздатності на ринку. Тому своєчасне технічне обслуговування, профілактичні роботи, грамотне виявлення і усунення несправностей слід довіряти виключно професіоналам своєї справи.

Ми більше 10 років надаємо послуги комплексної технічної підтримки комерційної нерухомості за всіма напрямками, оперативно виїжджаємо на об’єкт і приймаємо аварійні заявки 24/7. Для наших клієнтів ми надаємо повний спектр необхідних технічних послуг незалежно від того, в якому регіоні України знаходиться ваш об’єкт. Все, що потрібно –залишити заявку з описом завдання або проблеми (в диспетчерскій службі, на сайті або в мобільному додатку), і в найкоротші терміни спеціаліст буде на місці із всіма необхідними інструментами і матеріалами.

Якщо ви укладаєте договір із "Техпідтримкою", ми беремо на себе зобов’язання із комплексного технічного сервісного обслуговування ваших об’єктів і виконання цілого комплексу різнопланових завдань.

Технічне обслуговування мереж АЗС в компанії «Техпідтримка»

Спеціалісти ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» готові до будь-яких викликів і здатні знайти сучасне, раціональне і ефективне рішення в кожному конкретному випадку, а також в лічені години усунути несправність або відреагувати на аварійну ситуацію на ваших АЗС.

Наші спеціалісти виконають наступні види робіт:

 • Слюсарні.
  Проводимо сервісний ремонт турнікетів, шлагбаумів, ліфтових систем, підйомників і вхідних груп. Ми гарантуємо оперативний виїзд і професійне ставлення до будь-яких, навіть самих незначних проблем, котрі неминуче трапляються в процесі експлуатації об’єктів АЗС.
 • Електромонтажні.
  Наші спеціалісти проводять монтаж, технічне обслуговування, сервісний ремонт електромереж на всіх об’єктах, які експлуатуються. Спеціалісти нашої компанії виконають будь-які електромонтажні роботи при відкритті нових об’єктів АЗС.
 • Оздоблювальні.
  Виконаємо будь-які ремонтні роботи на всіх АЗС, за справний і охайний технічний стан яких ми відповідаємо: косметичну обробку стін, оновлення фасадів, ремонт підвісних стель, відновлення декоративних елементів та ін.

Сервісне обслуговування АЗС в компанії «Техпідтримка»

ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» вже більше, ніж десять років займається сервісним обслуговуванням АЗС. Наші спеціалисти підтримують продуктивне функціонування всіх інженерних систем, необхідних для повноцінної роботи АЗС та усувають аварійні ситуації, які можуть виникнути в процесі експлуатації об’єкта – в найкоротші терміни.

 • Ремонт кліматичних систем.
  ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» виконує сервісне обслуговування і ремонт кондиціонерів, котлів і вентиляції на кожному із об’єктів мережі АЗС.
 • Ремонт водопроводів і каналізації.
  Проводимо очистку каналізаційних систем, сервісний ремонт труб, насосів та водопроводів.
  Також виконуємо професійний монтаж і ремонт систем водопостачання АЗС із урахуванням всіх особливостей, як в рамках договору повного комплексного обслуговування, так і у випадку обслуговування за заявкою.
 • Сервісний ремонт холодильного обладнання.
  Наші спеціалісти мають більше десяти років досвіду роботи в області обслуговування торговельного, а також промислового холодильного обладнання. Ми докладаємо максимум зусиль для того, аби виявити будь-яку несправність на ранній стадії, щоб забезпечити безперервну роботу вашої мережі АЗС в найкращому вигляді.
 • Обслуговування і монтаж рекламних конструкцій.
  Наші спеціалісти можуть провести монтаж рекламних конструкцій будь-якої складності, своєчасний ремонт, а також повноцінне технічне обслуговування всіх видів рекламних конструкцій. Повний, частковий демонтаж старих конструкцій та заміна їх на нові, включаючи весь спектр супутніх робіт професійно виконає компанія «Техпідтримка».

Комплексне сервісне технічне обслуговування мереж АЗС в компанії «Техпідтримка»

Жорсткий режим експлуатації будівель призводить до швидкого зносу і виведення з ладу тих чи інших інженерних систем і обладнання, тому для підтримання об’єктів АЗС в робочому і доглянутому стані необхідний цілий штат спеціалістів – електриків, сантехників, будівельників-оздоблювальників, підсобників для виконання сервісних робіт та ін.

ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» може взяти на себя зобов’язання із повного сервісного технічного обслуговування і ремонту об’єктів АЗС, виконання цілого комплексу різнопланових задач, що неминуче виникають в процесі експлуатації та обслуговування мереж АЗС. Задіюючи професійну компанію для повної технічної підтримки вашого бізнесу, Ви забезпечите собі концентрацію на основних задачах та цілях, зекономите не лише час і гроші, а ще й нервові клітини.

При цьому розроблені нами система диспетчеризації, обліку і контролю виконання всіх поставлених задач, власний мобільний додаток – надійні, прості, зручні та містять всю необхідну інформацію для керування бізнес-процесами і для розуміння актуального стану кожної вашої заявки на обслуговування.

Послуги для АЗК

Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи та обслуговування електрогосподарства — один з видів діяльності нашої компанії. У цьому напрямку ми працюємо з 2009 року, і на сьогоднішній день наші фахівці мають величезний досвід в області електромонтажних робіт на об'єктах з великими потужностями і складною системою розподілу електроенергії. Типові приклади таких об'єктів: супермаркети і торговельні центри, іншими словами — будівлі з зовнішнім і внутрішнім освітленням, великою кількістю електрообладнання, високими вимогами до пожежної безпеки.

Кліматичні системи: монтаж та обслуговування

Для повноцінної роботи комерційного об'єкта (магазину, банку, бізнес-центру і т.д.) необхідні різні види кліматичних систем: опалювальні котли, спліт-системи, руфтопи. Як правило, поки триває гарантійний термін експлуатації, з цією технікою немає особливих проблем, але проблеми починаються з його закінченням. Ремонт кондиціонерів, діагностика котлів, сезонні налаштування — всі ці роботи як і раніше необхідні, але знайти фахівців вже не так легко.

Водопостачання і каналізація

Справна робота водопостачання і каналізації – життєво важлива як для житлових, так і для комерційних об'єктів. Але саме ця інженерна мережа є найбільш вразливим місцем для продуктового рітейлу, готелів, ресторанів і кафе. Високе навантаження і специфіка відходів часто призводять до того, що аварійні сантехнічні роботи стають нормою. Але аварійного прочищення каналізації легко уникнути, якщо вчасно провести грамотну профілактику. ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» пропонує широкий спектр монтажних і сервісних робіт, в які входять роботи з водопостачання та каналізації.

Обслуговування холодильного обладнання

Як домогтися надійної, безвідмовної роботи холодильних камер, шаф та інших агрегатів? Обрати товар від відомого виробника? Правильно розрахувати навантаження, провести якісний монтаж? Так, це важливі чинники, але ваші гроші будуть витрачені марно, якщо проігнорувати другий момент — професійне обслуговування холодильного обладнання.

Монтаж і обслуговування рекламних конструкцій

Зовнішня реклама – найкращий спосіб повідомити про себе широкому колу клієнтів, але він ефективний лише в тому випадку, якщо рекламна конструкція працює справно: на ній відсутні дефекти, відклеєні плівки, перегорілі лампи. Ми не займаємося дизайном, але можемо провести монтаж реклами, своєчасний ремонт, а також повноцінне обслуговування рекламних конструкцій. Ми самі замовимо і доставимо на місце витратні матеріали, елементи для світлових боксів, вивісок, розтяжок, неонового підсвічування, словом, все необхідне для швидкого і якісного ремонту реклами. Можливий як частковий, так і повний демонтаж старих конструкцій із заміною на аналогічні нові.

Комплексне обслуговування нерухомості

Весь перелік послуг, який ми пропонуємо своїм клієнтам, можна об'єднати в один термін – комплексне обслуговування нерухомості. Переваги саме комплексних послуг є очевидними, коли мова йде про комерційну нерухомість. Як Ви думаєте, на що насамперед звертають увагу клієнти, котрі заходять в торгову точку, відділення банку, кафе або готель? На фірмовий стиль, ввічливість персоналу? Ні, перше, що їм кинеться в очі — це технічний стан об'єкта: свіжий ремонт, справність освітлення, дверні ручки і сходинки на ганку, а також маса інших дрібниць.

Слюсарні роботи

Заклинило вхідні двері? Потрібний ремонт підйомників, ліфтів, дверного замку? Турнікет не витримав напливу відвідувачів? Дрібні слюсарні роботи необхідні на будь-якому комерційному об'єкті, чи то магазин, відділення банку, автозаправка або готель. Ми гарантуємо оперативний виїзд і професійне ставлення до будь-яких, навіть самих незначних проблем, для яких не має сенсу наймати окремого підрядника.

Оздоблювальні роботи

Знайти фахівців для капітального будівництва або масштабних оздоблювальних робіт – зовсім нескладно. Але що робити, якщо мова йде про дрібний ремонт: заміну плінтусів, тріснутих плиток в торговому залі, фарбування стін, стяжці підлоги в підсобному приміщенні? Більшість будівельних бригад не хочуть братися за таку роботу, а між тим, вона буває просто необхідна для того, щоб магазин, банк або готель виглядав гідно.

Диспетчеризація

Для розуміння важливості такого сервісу, як диспетчеризація, потрібно відповісти для себе всього на кілька питань: Чи хочете Ви усвідомлювати стан своєї нерухомості, торгових, складських та інших об'єктів? Розуміти, наскільки ретельно і своєчасно проводиться технічне обслуговування, плановий і аварійний ремонти? Якщо Ваша відповідь «Так», цілком очевидно, що Вам не обійтися без налагодженої системи обліку. І диспетчеризація як заявок, так і чек-листів регламентних оглядів — наше рішення для Вашої обізнаності в будь-який час доби. Наша компанія пропонує одне з кращих, відпрацьоване і перевірене часом і досвідом рішення з диспетчеризації заявок та обслуговування.

Показати ще...

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням