Забезпечуємо комплексне технічне обслуговування об’єктів рітейлу. Наші спеціалісти забезпечать повне сервісне обслуговування і стабільну роботу ваших магазинів. Весь спектр профілактичних і ремонтних робіт

Комплексне обслуговування рітейлу

Сервісне, комплексне і технічне обслуговування об’єктів мережевого рітейлу

24 області України
200+ фахівців у штаті
12+ років досвіду роботи

Компанія “Техпідтримка” — найбільша в Україні незалежна обслуговуюча сервісна компанія. Більше 10-ти років ми надаємо послуги комплексного технічного обслуговування об’єктів мережевого рітейлу.

Зростання бізнесу та збільшення кількості об’єктів торговельної мережі веде до більш гострої потреби в якісному профілактичному технічному обслуговуванні і своєчасному ремонті.

Якщо кількість ваших об’єктів рітейлу перевищує кілька десятків, то такий процес обслуговування перетворюється на дійсно складне і стратегічно важливе завдання. Оскільки природним чином ви потрапляєте до ситуації, коли десь щось постійно трапляється і потребує ремонту (в тому числі, негайного). Без своєчасного сервісного втручання негативних наслідків в такій ситуації – на жаль, не уникнути.

Уклавши договір із ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент», ви більше не будете займатися побутовими технічними проблемами, які виникають в процесі експлуатації об’єктів рітейлу, приділяючи цим питанням величезну кількість часу (свого чи кваліфікованих фахівців, до чиїх обов’язків подібні функції не входять, а лише відволікають їх від основної роботи) і зможете сконцентруватися на своїй основній діяльності.

Технічне обслуговування мереж рітейлу в компанії «Техпідтримка»

Серед робіт, які виконує компанія “Техпідтримка” в рамках технічного обслуговування рітейлу, можна виділити наступні:

 • Електромонтажні роботи
  Займаємося електромонтажом і технічним обслуговуванням електрогосподарств. Спеціалісти нашої компанії вже більше 10-ти років працюють з об’єктами мережевого продуктового і непродуктового рітейлу.
 • Слюсарні роботи
  Займаємося ремонтом автоматичних дверей, підйомників, ліфтів, дверних замків та ін. Виконуємо дрібні слюсарні роботи, які необхідні для повноцінного підтримання торговельних приміщень і всього, що в них знаходиться, в справному стані.
 • Всі види загальнобудівельних робіт для мереж рітейлу
  Виконуємо різноманітні оздоблювальні роботи: заміняємо плінтуси, тріснуті плитки в торговельних залах, фарбуємо стіни, виконуємо стяжку підлоги, ремонтуємо пороги та ін.

Сервісне обслуговування об’єктів мережевого рітейлу в компанії «Техпідтримка»

Наші спеціалісти підтримують стабільне функціонування і виконують ремонт будь-якого обладнання, яке знаходиться в магазині.

 • Сервісне технічне обслуговування кліматичних систем
  Проводимо ремонт різних видів кліматичних систем: опалювальних котлів, спліт-систем, дахових кондиціонерів (руфтопів).
 • Ремонт і монтаж водопровідних систем і каналізації
  Запобігаємо аварійні ситуації, які можуть виникнути в роботі систем водопостачання і каналізації. Проводимо планові очищення каналізаційних систем, а також виконуємо повний спектр монтажних і сервісних технічних робіт із обслуговування водопровідних систем для об’єктів рітейлу.
 • Сервісне обслуговування холодильного обладнання
  Забезпечуємо безпечну і надійну роботу всього холодильного обладнання на кожному об’єкті рітейлу. Правильно розраховуємо і розподіляємо навантаження, проводимо якісний монтаж, надаємо гарантії, забезпечуємо сервісне технічне обслуговування.
 • Ремонт і монтаж торговельного обладнання
  Наші спеціалісти допоможуть відновити функціональність і привабливий вигляд вашого торговельного обладнання, а також, в разі необхідності, проведуть збирання чи розбирання меблів на кожному з об’єктів рітейлу.
 • Сервісне технічне обслуговування і монтаж рекламних конструкцій
  Надаємо послуги з монтажу, сервісного обслуговування і ремонту зовнішніх рекламних конструкцій. Можемо провести повний демонтаж старих конструкцій та замінити їх на нові.
 • Сервісний ремонт техніки для миття підлоги
  Проводимо планове сервісне обслуговування і ремонт обладнання для миття підлоги.
  Підтримуємо безпечне і стабільне функціонування техніки на кожному з об’єктів рітейлу.
 • Сервісне обслуговування технологічного обладнання
  Наші спеціалісти проводять якісне сервісне технічне обслуговування всього технологічного обладнання на кожному вашому об’єкті, у відповідності із рекомендаціями заводів-виробників.
 • Сервісний ремонт вантажопідйомних і ліфтових систем
  Підтримуємо безперервну і безпечну роботу вантажопідйомних і ліфтових систем на кожному об’єкті рітейлу.
 • Диспетчеризація і мобільний додаток
  Наша компанія створила і налагодила власну систему диспетчеризації для рітейлу, систему обліку звернень наших клієнтів, їх обробки і контролю за виконанням всіх поставлених вами завдань. Ви завжди будете знати про технічний стан своєї нерухомості: торговельних або складських приміщень. Власний мобільний додаток дозволяє завжди бути в курсі того, в якому стані знаходяться ваші об’єкти і дає можливість керувати заявками на обслуговування незалежно від вашого місцезнаходження.

Комплексне сервісне технічне обслуговування мереж рітейлу

«Техпідтримка» забезпечить кожен ваш об’єкт рітейлу максимальною кількістю технічних послуг, які можуть знадобитися в процесі експлуатації: повний спектр профілактичних, планових і термінових робіт у випадку аварійної ситуації.

Будь-яка система рано чи пізно може вийти з ладу, однак, співпрацюючи із професійною фасіліті-компанією, ви маєте змогу мінімізувати негативні наслідки.

А клієнти, які уклали договір обслуговування із "Техпідтримкою", можуть бути впевнені у своєчасності профілактичних заходів і якості виконаних ремонтних робіт.

Послуги для рітейлу

Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи та обслуговування електрогосподарства — один з видів діяльності нашої компанії. У цьому напрямку ми працюємо з 2009 року, і на сьогоднішній день наші фахівці мають величезний досвід в області електромонтажних робіт на об'єктах з великими потужностями і складною системою розподілу електроенергії. Типові приклади таких об'єктів: супермаркети і торговельні центри, іншими словами — будівлі з зовнішнім і внутрішнім освітленням, великою кількістю електрообладнання, високими вимогами до пожежної безпеки.

Кліматичні системи: монтаж та обслуговування

Для повноцінної роботи комерційного об'єкта (магазину, банку, бізнес-центру і т.д.) необхідні різні види кліматичних систем: опалювальні котли, спліт-системи, руфтопи. Як правило, поки триває гарантійний термін експлуатації, з цією технікою немає особливих проблем, але проблеми починаються з його закінченням. Ремонт кондиціонерів, діагностика котлів, сезонні налаштування — всі ці роботи як і раніше необхідні, але знайти фахівців вже не так легко.

Водопостачання і каналізація

Справна робота водопостачання і каналізації – життєво важлива як для житлових, так і для комерційних об'єктів. Але саме ця інженерна мережа є найбільш вразливим місцем для продуктового рітейлу, готелів, ресторанів і кафе. Високе навантаження і специфіка відходів часто призводять до того, що аварійні сантехнічні роботи стають нормою. Але аварійного прочищення каналізації легко уникнути, якщо вчасно провести грамотну профілактику. ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» пропонує широкий спектр монтажних і сервісних робіт, в які входять роботи з водопостачання та каналізації.

Обслуговування холодильного обладнання

Як домогтися надійної, безвідмовної роботи холодильних камер, шаф та інших агрегатів? Обрати товар від відомого виробника? Правильно розрахувати навантаження, провести якісний монтаж? Так, це важливі чинники, але ваші гроші будуть витрачені марно, якщо проігнорувати другий момент — професійне обслуговування холодильного обладнання.

Ремонт та складання меблів

Ми не займаємося меблевим виробництвом, але, у разі необхідності, наші фахівці можуть провести розбирання та складання меблів, відновити її функціональність і привабливий зовнішній вигляд. Торговельні прилавки, офісні крісла та столи, стелажі, шафи, вітрини — все це зношується в процесі експлуатації. Але чи варто купувати нові меблі, якщо несправність незначна і легко може бути виправлена? Ми допоможемо заощадити кошти на покупку нових меблевих предметів і максимально продовжимо термін використання тих, які вже існують на вашому об'єкті.

Слюсарні роботи

Заклинило вхідні двері? Потрібний ремонт підйомників, ліфтів, дверного замку? Турнікет не витримав напливу відвідувачів? Дрібні слюсарні роботи необхідні на будь-якому комерційному об'єкті, чи то магазин, відділення банку, автозаправка або готель. Ми гарантуємо оперативний виїзд і професійне ставлення до будь-яких, навіть самих незначних проблем, для яких не має сенсу наймати окремого підрядника.

Монтаж і обслуговування рекламних конструкцій

Зовнішня реклама – найкращий спосіб повідомити про себе широкому колу клієнтів, але він ефективний лише в тому випадку, якщо рекламна конструкція працює справно: на ній відсутні дефекти, відклеєні плівки, перегорілі лампи. Ми не займаємося дизайном, але можемо провести монтаж реклами, своєчасний ремонт, а також повноцінне обслуговування рекламних конструкцій. Ми самі замовимо і доставимо на місце витратні матеріали, елементи для світлових боксів, вивісок, розтяжок, неонового підсвічування, словом, все необхідне для швидкого і якісного ремонту реклами. Можливий як частковий, так і повний демонтаж старих конструкцій із заміною на аналогічні нові.

Комплексне обслуговування нерухомості

Весь перелік послуг, який ми пропонуємо своїм клієнтам, можна об'єднати в один термін – комплексне обслуговування нерухомості. Переваги саме комплексних послуг є очевидними, коли мова йде про комерційну нерухомість. Як Ви думаєте, на що насамперед звертають увагу клієнти, котрі заходять в торгову точку, відділення банку, кафе або готель? На фірмовий стиль, ввічливість персоналу? Ні, перше, що їм кинеться в очі — це технічний стан об'єкта: свіжий ремонт, справність освітлення, дверні ручки і сходинки на ганку, а також маса інших дрібниць.

Оздоблювальні роботи

Знайти фахівців для капітального будівництва або масштабних оздоблювальних робіт – зовсім нескладно. Але що робити, якщо мова йде про дрібний ремонт: заміну плінтусів, тріснутих плиток в торговому залі, фарбування стін, стяжці підлоги в підсобному приміщенні? Більшість будівельних бригад не хочуть братися за таку роботу, а між тим, вона буває просто необхідна для того, щоб магазин, банк або готель виглядав гідно.

Обслуговування техніки для миття підлоги

Обслуговування техніки для миття підлоги, безумовно, специфічний напрямок серед наданих сервісних послуг. Але, безперечно, в рівній мірі і необхідний, адже з автоматизацією багатьох процесів, які раніше виконувалися виключно вручну, наявність такої спеціалізованої техніки, як машини для миття підлоги, стало нагальною необхідністю для більшості сфер ведення бізнесу.

Обслуговування технологічного обладнання

Технологічне обладнання — невід'ємний супутник багатьох сфер діяльності, серед яких, безумовно, торгівля і сфера обслуговування. Якщо у вашому магазині або кафе є технологічне обладнання, ми готові запропонувати вам свій досвід і ресурси — справжніх фахівців з обслуговування та ремонту такого обладнання. Ви можете бути впевнені, це обслуговування буде виконано в чіткій відповідності з рекомендаціями заводів-виробників певного обладнання. Відзначимо, що переоцінити цей фактор в реальності досить складно, адже в роботі слід враховувати специфіку і масу нюансів у кожному конкретному випадку. Тільки при такому підході можна бути впевненими в якості робіт, що виконуються.

Обслуговування вантажопідіймальних та ліфтових систем

У сучасних умовах ведення навіть відносно великого бізнесу, будь то сфера рітейлу або обслуговування, ефективність роботи того чи іншого об'єкта у великій мірі залежить від оснащеності вантажопідйомною системою. Насправді жоден великий об'єкт не обходиться без цієї категорії механізмів. А несправність у роботі ліфтів миттєво відбивається на всьому процесі ведення діяльності такого об'єкта.

Диспетчеризація

Для розуміння важливості такого сервісу, як диспетчеризація, потрібно відповісти для себе всього на кілька питань: Чи хочете Ви усвідомлювати стан своєї нерухомості, торгових, складських та інших об'єктів? Розуміти, наскільки ретельно і своєчасно проводиться технічне обслуговування, плановий і аварійний ремонти? Якщо Ваша відповідь «Так», цілком очевидно, що Вам не обійтися без налагодженої системи обліку. І диспетчеризація як заявок, так і чек-листів регламентних оглядів — наше рішення для Вашої обізнаності в будь-який час доби. Наша компанія пропонує одне з кращих, відпрацьоване і перевірене часом і досвідом рішення з диспетчеризації заявок та обслуговування.

Показати ще...

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням