Обслуговування інженерних мереж

18 червня 2014

Літо - найкращий час, аби потурбуватися про "зимові" проблеми і вчасно вжити заходів. Минулою зимою ми зіткнулися із ситуацією, коли в одному із магазинів перемерзла гаряча вода. Як виявилося, резервуар, в якому вона накопичувалася, був встановлений в компресорній – неопалювальному приміщенні, де температура повітря досягала -5 градусів. Але мова піде не про це. Я хочу розповісти про схему, за допомогою якої отримували гарячу воду, і про те, чому вона здається мені не ефективною.

19 травня 2014

Існує така неприємна (і досить поширена) проблема, як стійкий запах каналізації в магазині без очевидних на те причин. Іншими словами, це ситуація, при якій каналізаційні мережі в повному порядку, але запах, все одно, є, і встановити його причину, на перший погляд, неможливо. Ми із цим стикалися не раз, і от що виявилося…

13 квітня 2014

Короткі замикання в електромережі, перегоріла проводка і оплавлені розетки можуть стати сер’йозною проблемою, якщо врахувати, що саме такі випадки часто бувають початком пожежі. То ж чому горять розетки і як цього уникнути? Причин багато, і про одну з них хотілося б розповісти на прикладі нашого сектору – магазинів і супермаркетів.

06 квітня 2014

Жировловлювачі (сепаратори жиру) наразі використовуються практично у всіх продуктових магазинах, де є кулінарія, кафетерій або власне виробництво. Враховуючи велику кількість жиру і харчових відходів, яка попадає на таких об’єктах в каналізацію, без них не обійтися. Якими саме бувають жировловлювачі і як їх використання впливає на витрати із обслуговування магазину?

15 грудня 2013

Не так давно я був у Києві і спостерігав, як на одному з магазинів, які ми обслуговуємо, наші співробітники демонтували дуже «оригінальний» прожектор (див. фото). Цей світильник поставив якийсь підрядник приблизно півроку тому, і він обійшовся магазину досить дорого. Але проблема в тому, що прожектор настільки саморобний, наскільки це взагалі можливо.

27 листопада 2013

Проблема засміченої каналізації – неприємна, але життєва і потребує швидкого вирішення. Зараз ми використовуємо для чищення каналізаційних мереж магазинів два види обладнання: механічну і гідродинамічну машини. Це обладнання гарно зарекомендувало себе в роботі, тому ми вирішили відкрити додатковий напрямок і пропонуємо послуги для населення:

11 жовтня 2013

Багато хто чув про ситуації, коли в звичайній розетці, розрахованій на 220 вольт, напруга раптово зростала до 380, а хтось, можливо, навіть стикався з цим явищем. Як правило, такі скачки залишають на пам’ять кілька електроприладів, які вийщли з ладу, а також болісний пошук винуватих – того самого електрика, який «щось наплутав» і «неправильно підключив». Між тим, проблема може бути зовсім не в електриці. Розберемося, в чому причина скачків напруги…

06 жовтня 2013

Як відомо, підвали рідко бувають повністю сухими, а між тим – в магазинах та інших комерційних приміщеннях саме підвал часто буває місцем для установки насосів і іншого електроустаткування. Більш того, враховуючи високу вологість, достатньо одного світильника і недбало прокладеної проводки, щоб з’явився ризик ураження електрострумом. Отже, поговоримо про електробезпеку у підвалах та інших місцях із підвищеною вологістю…

КонтактиЗавжди раді Вашим питанням

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть вірний телефон

E-mail(*)
Будь ласка, вкажіть вірний email

Повідомлення
Введен недействительный тип данных

(*)
   ОновитиВведен недействительный тип данных