Мобільний додаток «Техпідтримка.Клієнт» можна безкоштовно завантажити з офіційного магазину Android (Google Play) та з IOS (App Store)

Наша компанія працює на ринку технічної підтримки об’єктів роздрібної торгівлі вже понад 10 років. Більше того, наш менеджмент має власний досвід керування мережею магазинів і саме тому ми добре усвідомлюємо, що піклування про технічний стан магазину не повинно відволікати його керівництво від основних обов’язків, а саме: торговельної діяльності. Керівник магазину потребує повної концентрації саме на результатах торгівлі і на тому, як ці результати покращити. Але повністю відсторонити керуючих від замовлень на ремонт та технічне обслуговування, на жаль, неможливо. Насамперед тому, що саме вони виступають ініціатором замовлення, тією ланкою, яка визначає доцільність тих чи інших робіт. І саме керуючі об’єктами повинні приймати участь в контролі якості та прийомі результатів роботи.

Спираючись на багаторічний різнобічний досвід та постійно розвиваючись, ми маємо на меті безперервно підвищувати стандарти нашого сервісу. То ж, регулярно задаємося питанням: як полегшити порядок взаємодій і зробити максимально зручними процеси, пов’язані із замовленнями на технічне обслуговування комерційних об’єктів?

Для вирішення цього завдання ми розробили та впровадили мобільний додаток «Техпідтримка.Клієнт», який дозволяє вирішувати всі питання, пов’язані із постановкою завдань нам, як підряднику, та контролем за їх виконанням - максимально швидко і зручно. А саме: керуючий, наприклад, магазином, має змогу швидко сформувати замовлення і докласти фото до будь-якого поставленого «Техпідтримці» завдання. Для цього потрібно лише пара хвилин, а зробити все можна безпосередньо на місці, де була виявлена несправність, або в будь-якому іншому місці, адже для цього потрібен виключно мобільний телефон із встановленим мобільним додатком «Техпідтримка.Клієнт». Такий підхід дозволяє не витрачати дорогоцінний час на супутні питання, а саме: не тримати зайвої інформації в голові до робочого місця, не чекати зручного часу для вирішення технічних питань, уникнути прив’язки до робочого комп’ютера та оперативно лавірувати питаннями технічного обслуговування: просто поставити завдання і зосередитися на основному робочому процесі.

З іншого боку, можливість працювати саме в мобільному додатку дозволяє в будь-який час бути інформованим щодо статусу раніше поданих замовлень та переконатись у виконанні будь-яких і будь-коли поставлених завдань.

Окремо вважаємо за необхідне зазначити, що виключно зручним використання Мобільного Додатку може бути саме для регіональних/райониих керуючих.У зв’язку із тим, що їхня робота пов’язана з постійним пересуванням та інспекцією підконтрольних об’єктів, користуючись мобільним додатком, вони мають змогу протягом лічених хвилин отримати інформацію щодо:

  • актуального технічного стану об’єктів;
  • перевірити, чи дійсно замовлення щодо ремонтів, які прямо впливають на робочий процес, були подані, коли і хто це зробив (або не зробив);
  • всієї історії взаємодій відносно конкретного замовлення, включаючи фото.

Мобільний додаток «Техпідтримка.Клієнт» можна безкоштовно завантажити з офіційного магазину Android (Google Play) вже сьогодні та з IOS (App Store) (починаючи із 01.01.2020 р.) . Для використання знадобляться логін та пароль, який Ви можете отримати в нашій диспетчерській службі. Права доступу дозволяють отримувати інформацію виключно по тих об’єктах, які відносяться до зони Вашого безпосереднього контролю.

За цим посиланням можна переглянути інструкцію із встановлення Додатку.

Для завантаження мобільного додатку Техпідтримка.Клієнт на мобільний пристрій на базі Android – перейдіть за посиланням.

З повагою,
Ваш надійний партнер для раціонального ведення бізнесу – «Техпідтримка»
Генеральний директор Д.В. Пасічник