Електромонтажні роботи в Києві та інших містах України. Ремонт та обслуговування електромереж на експлуатованих об'єктах, генеральний підряд на електромонтажні роботи при відкритті нових об'єктів.

Електромонтажні роботи та обслуговування електрогосподарства — один з видів діяльності нашої компанії. У цьому напрямку ми працюємо з 2009 року, і на сьогоднішній день наші фахівці мають величезний досвід в області електромонтажних робіт на об'єктах з великими потужностями і складною системою розподілу електроенергії. Типові приклади таких об'єктів: супермаркети і торговельні центри, іншими словами — будівлі з зовнішнім і внутрішнім освітленням, великою кількістю електрообладнання, високими вимогами до пожежної безпеки.

На сьогоднішній день електромонтаж та ремонт електрогосподарства займають близько 70 % від усіх робіт, які виконуються ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент». Нашим фахівцям добре знайома специфіка монтажу електричних мереж як для житлової, так й для комерційної нерухомості, виробничих приміщень, складів тощо. Ви можете розраховувати на високу якість і прийнятні ціни на електромонтажні роботи при монтажі будь-якої складності.

Нашими клієнтами є такі великі компанії, як мережа магазинів «АТБ», «WATSONS», «Сільпо», «Простір», «COMFY», «Брусниця», «Фокстрот», лінія автозаправок «Паралель» та багато інших. Ми пишаємося тим, що за весь період обслуговування щитових на об'єктах наших замовників не було жодного випадку займання електромереж.

Генпідряд:

Ми пропонуємо два варіанти співпраці:

 • ремонт та обслуговування електромереж на експлуатованих об'єктах (за вашою заявкою);
 • генеральний підряд на електромонтажні роботи при відкритті нових об'єктів: магазинів, готелів, автозаправок, бізнес-центрів тощо.

Після виконання робіт ви можете укласти договір абонентського обслуговування. І в цьому випадку ми зобов'язуємося самостійно стежити за справністю електромереж, своєчасно усуваючи будь-які неполадки. Розумні ціни на електромонтажні роботи, а також широкий спектр розв'язуваних проблем дозволяють нам з успіхом конкурувати з більшістю вузьконаправлених підрядників.

Спектр наших послуг включає як масштабні електромонтажні роботи, так й дрібний ремонт ремонт електрогосподарства:

 • демонтаж старої електропроводки і прокладання нової;
 • заміна кабелю живлення у зв'язку з підвищенням потужності;
 • установка розподільних щитів, АВР, автоматів захисту;
 • монтаж світильників, розеток і вимикачів;
 • перевірка температури кабельних трас;
 • заміна ввідних рубильників;
 • обслуговування щитових, вимірювання силового навантаження;
 • обтягування контактної групи автоматів;
 • обслуговування альтернативних джерел живлення.

Електромонтажні роботи: додатково

Також ми займаємося встановленням та обслуговуванням домофонів, камер відеоспостереження, охоронних систем, пожежних сигналізацій. Зокрема, можливий профілактичний огляд, заміна несправних камер та окремих запчастин, монтаж опусків, обслуговування джерел живлення та інші послуги електрика.

У цьому списку немає того, що вам потрібно? Зателефонуйте оператору, і ми безумовно зможемо вам допомогти!

Отримати більше інформації, а також довідатися про ціни на електромонтажні роботи можна за тел.
(066) 010-23-84, (093) 947-73-66

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням