Монтаж та обслуговування рекламних конструкцій Зовнішня реклама, обслуговування, монтаж та ремонт

Зовнішня реклама – найкращий спосіб повідомити про себе широкому колу клієнтів, але він ефективний лише в тому випадку, якщо рекламна конструкція працює справно: на ній відсутні дефекти, відклеєні плівки, перегорілі лампи.

Ми не займаємося дизайном, але можемо провести монтаж реклами, своєчасний ремонт, а також повноцінне обслуговування рекламних конструкцій.

Ми самі замовимо і доставимо на місце витратні матеріали, елементи для світлових боксів, вивісок, розтяжок, неонового підсвічування, словом, все необхідне для швидкого і якісного ремонту реклами. Можливий як частковий, так і повний демонтаж старих конструкцій із заміною на аналогічні нові.

Ремонт зовнішньої реклами:

  • огляд і заміна зношених або пошкоджених елементів конструкції;
  • заміна ламп в світлових боксах;
  • заміна високовольтних дротів, трансформаторів високої напруги;
  • ремонт і установка рекламних щитів, пілонів, вивісок, стел і т.д.;
  • монтаж зовнішньої реклами на фасадах будівель;
  • ремонт та обслуговування механізмів обертових конструкцій;
  • обслуговування світлодинамічних вивісок;
  • дрібний ремонт реклами: герметизація вивісок, оновлення плотерного різання плівки, переклеювання офсетних зображень, обтягування банерів і т.д.

При укладанні договору абонентського обслуговування ми самостійно стежимо за тим, щоб всі рекламні конструкції, як зовні будівлі, так і всередині, знаходилися в хорошому стані, мали привабливий зовнішній вигляд. Будь-які роботи будуть виконуватися в автономному режимі, не заважаючи роботі об'єкта та не відволікаючи вас від інших справ.

Для своїх клієнтів у разі потреби ми забезпечуємо оперативний виїзд фахівців і терміновий ремонт або монтаж реклами із закупівлею всіх необхідних матеріалів.

Працюючи з різними типами комерційних об'єктів: автозаправками, готелями, супермаркетами, банками, ми маємо досвід монтажу і ремонту реклами будь-якої конфігурації. Це вивіски і розтяжки, інформаційні світлові табло, білборди, штендери, вітрини, динамічні обертові конструкції та багато іншого.

Зовнішня реклама на фасадах наших провідних клієнтів — найкращий доказ ефективності нашої роботи!

Дізнатися більше про наші послуги щодо монтажу і ремонту реклами можна за тел.
(066) 010-23-84, (093) 947-73-66

КонтактиЗавжди раді Вашим питанням

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть вірний телефон

E-mail(*)
Будь ласка, вкажіть вірний email

Повідомлення
Введен недействительный тип данных

(*)
   ОновитиВведен недействительный тип данных