Слюсарні роботи Ремонт та монтаж металоконструкцій

Заклинило вхідні двері? Потрібний ремонт підйомників, ліфтів, дверного замку? Турнікет не витримав напливу відвідувачів? Дрібні слюсарні роботи необхідні на будь-якому комерційному об'єкті, чи то магазин, відділення банку, автозаправка або готель.

Ми гарантуємо оперативний виїзд і професійне ставлення до будь-яких, навіть самих незначних проблем, для яких не має сенсу наймати окремого підрядника.

Ремонт турнікетів, шлагбаумів та інших пропускних пристроїв

Пристрої, призначені для регулювання потоку відвідувачів, щодня зазнають великі навантаження і можуть першими вийти з ладу.

Слюсарні роботи по заміні стріл шлагбаумів, ремонту автоматики, підтяжки вузлів кріплення — найбільш поширені причини звернень. Також ми виконуємо монтаж, демонтаж і перенесення пропускних пристроїв у зв'язку з переїздом або переплануванням.

Обслуговування вхідних груп

Оперативний ремонт автоматичних дверей — один з найбільш популярних видів слюсарних робіт для рітейлу, адже такі поломки означають істотний збій у роботі супермаркету, торговельного центру або іншого комерційного об'єкту. Але цих неприємностей можна уникнути! ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» забезпечить якісне регулювання і обслуговування автоматичних дверей, а якщо поломка все ж таки відбулася — оперативний виїзд фахівців швидко виправить ситуацію.

Установка і ремонт замків

Найнадійніші замки іноді все ж таки ламаються, зазвичай, в самий невідповідний момент. Ми виконуємо установку, ремонт та обслуговування будь-яких запірних систем, включаючи замки сейфів і камер схову.

У разі поломки для більшості замків (крім сувальдних) немає необхідності в повній заміні механізму — достатньо замінити серцевину, що коштує значно дешевше.

Ремонт та обслуговування підйомників, ліфтів

Слюсарні роботи з обслуговування ліфтів і підйомників — дуже затребуваний вид послуг, але, тим не менш, їх надають небагато компаній. Використовуючи великий досвід наших фахівців та професійні інструменти, ми виконуємо монтаж, ремонт і профілактичні роботи у сфері вантажопідйомного обладнання.

За потреби можливе постачання запасних частин і витратних матеріалів для ремонту підйомників, лебідок, ліфтів тощо.

Ремонт і монтаж металоконструкцій

Внутрішні і зовнішні металоконструкції присутні на будь-якому комерційному об'єкті. ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» пропонує установку і ремонт металоконструкцій, огорож, флагштоків, решіток, поручнів, а також слюсарні роботи на будівельних і промислових конструкціях з металу.

Для складів і торговельних центрів ми здійснюємо ремонт стелажів, перевантажувальних мостів та іншого обладнання.

Далеко не всі організації мають власний штат фахівців для обслуговування вхідних груп і дрібних слюсарних робіт. Нашим ж клієнтам він просто не потрібен — вони знають, що набагато вигідніше укласти договір абонентського обслуговування і будь-яка несправність буде усунена на ранній стадії, ще до того, як вона вплине на робочий процес.

Дізнатися подробиці і зробити заявку можна за тел.
(066) 010-23-84, (093) 947-73-66

КонтактиЗавжди раді Вашим питанням

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть вірний телефон

E-mail(*)
Будь ласка, вкажіть вірний email

Повідомлення
Введен недействительный тип данных

(*)
   ОновитиВведен недействительный тип данных