Слюсарні роботи, ремонт і монтаж металоконструкцій в Києві та інших містах України: установка, обслуговування та ремонт турнікетів, шлагбаумів, замків, підйомників, ліфтів; обслуговування вхідних груп; ремонт та монтаж металоконструкцій.

Заклинило вхідні двері? Потрібний ремонт підйомників, ліфтів, дверного замку? Турнікет не витримав напливу відвідувачів? Дрібні слюсарні роботи необхідні на будь-якому комерційному об'єкті, чи то магазин, відділення банку, автозаправка або готель.

Ми гарантуємо оперативний виїзд і професійне ставлення до будь-яких, навіть самих незначних проблем, для яких не має сенсу наймати окремого підрядника.

Ремонт турнікетів, шлагбаумів та інших пропускних пристроїв

Пристрої, призначені для регулювання потоку відвідувачів, щодня зазнають великі навантаження і можуть першими вийти з ладу.

Слюсарні роботи по заміні стріл шлагбаумів, ремонту автоматики, підтяжки вузлів кріплення — найбільш поширені причини звернень. Також ми виконуємо монтаж, демонтаж і перенесення пропускних пристроїв у зв'язку з переїздом або переплануванням.

Обслуговування вхідних груп

Оперативний ремонт автоматичних дверей — один з найбільш популярних видів слюсарних робіт для рітейлу, адже такі поломки означають істотний збій у роботі супермаркету, торговельного центру або іншого комерційного об'єкту. Але цих неприємностей можна уникнути! ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» забезпечить якісне регулювання і обслуговування автоматичних дверей, а якщо поломка все ж таки відбулася — оперативний виїзд фахівців швидко виправить ситуацію.

Установка і ремонт замків

Найнадійніші замки іноді все ж таки ламаються, зазвичай, в самий невідповідний момент. Ми виконуємо установку, ремонт та обслуговування будь-яких запірних систем, включаючи замки сейфів і камер схову.

У разі поломки для більшості замків (крім сувальдних) немає необхідності в повній заміні механізму — достатньо замінити серцевину, що коштує значно дешевше.

Ремонт та обслуговування підйомників, ліфтів

Слюсарні роботи з обслуговування ліфтів і підйомників — дуже затребуваний вид послуг, але, тим не менш, їх надають небагато компаній. Використовуючи великий досвід наших фахівців та професійні інструменти, ми виконуємо монтаж, ремонт і профілактичні роботи у сфері вантажопідйомного обладнання.

За потреби можливе постачання запасних частин і витратних матеріалів для ремонту підйомників, лебідок, ліфтів тощо.

Ремонт і монтаж металоконструкцій

Внутрішні і зовнішні металоконструкції присутні на будь-якому комерційному об'єкті. ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» пропонує установку і ремонт металоконструкцій, огорож, флагштоків, решіток, поручнів, а також слюсарні роботи на будівельних і промислових конструкціях з металу.

Для складів і торговельних центрів ми здійснюємо ремонт стелажів, перевантажувальних мостів та іншого обладнання.

Далеко не всі організації мають власний штат фахівців для обслуговування вхідних груп і дрібних слюсарних робіт. Нашим ж клієнтам він просто не потрібен — вони знають, що набагато вигідніше укласти договір абонентського обслуговування і будь-яка несправність буде усунена на ранній стадії, ще до того, як вона вплине на робочий процес.

Дізнатися подробиці і зробити заявку можна за тел.
(066) 010-23-84, (093) 947-73-66

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням