Ремонт та складання меблів Ціни на складання меблів

Ми не займаємося меблевим виробництвом, але, у разі необхідності, наші фахівці можуть провести розбирання та складання меблів, відновити її функціональність і привабливий зовнішній вигляд.

Торговельні прилавки, офісні крісла та столи, стелажі, шафи, вітрини — все це зношується в процесі експлуатації. Але чи варто купувати нові меблі, якщо несправність незначна і легко може бути виправлена? Ми допоможемо заощадити кошти на покупку нових меблевих предметів і максимально продовжимо термін використання тих, які вже існують на вашому об'єкті.

Наші клієнти, які уклали, договір абонентського обслуговування, отримують додаткові переваги: їм не потрібно шукати окремого підрядника для розбирання та складання меблів під час переїздів, перестановок, звільнення приміщень для ремонтних робіт тощо. Наші фахівці виїжджають за заявкою у зручний для клієнта час, проводять монтаж і демонтаж, не заважаючи основному робочому процесу.

Ремонт і складання меблів: комплекс робіт

  • збирання меблів, підтяжка вузлів кріплення;
  • ремонт торговельного обладнання;
  • заміна зламаних елементів на нові;
  • крайкування (демонтаж старої крайки, наклеювання нової);
  • усунення потертостей, подряпин та інших дефектів;
  • ремонт меблевих замків, запірних механізмів;
  • збирання меблів з підключенням побутової та виробничої техніки; їх проявів в роботі;
  • заміна фурнітури;
  • заміна скла;
  • монтаж стелажів, навісних полиць та інших конструкцій.

І багато іншого…

Як й будь-яке обладнання, меблі потребують турботи та уваги. Зламаний стілець, вітрина з тріснутим склом, недбало зібрана стійка на реcепшн — всі ці незначні на перший погляд деталі можуть істотно зіпсувати імідж вашого об'єкта, тим більше, якщо мова йде про місця з великою прохідністю.

Але, як відомо, ремонт та складання меблів — це ті види робіт, якими вкрай рідко займаються спеціальні служби. Як правило, обслуговування меблів лягає на плечі технічного персоналу і фінансується за залишковим принципом. Звідси — постійний дрібний ремонт, встановлення неякісної фурнітури, швидкий знос...

Ми пропонуємо професійний підхід. Наші фахівці мають все необхідне — знання, досвід, інструменти, — щоб швидко і якісно виконати складання або ремонт меблів.

У своїй роботі ми поєднуємо оперативність і дбайливе ставлення до вашого майна!

Дізнатися більше про наші послуги можна за тел.
(066) 010-23-84, (093) 947-73-66

КонтактиЗавжди раді Вашим питанням

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть вірний телефон

E-mail(*)
Будь ласка, вкажіть вірний email

Повідомлення
Введен недействительный тип данных

(*)
   ОновитиВведен недействительный тип данных