Висококваліфіковані фахівці з обслуговування та ремонту технологічного обладнання. Обслуговування проводиться в чіткій відповідності з рекомендаціями заводів-виробників конкретно взятого обладнання.

Технологічне обладнання — невід'ємний супутник багатьох сфер діяльності, серед яких, безумовно, торгівля і сфера обслуговування.

Якщо у вашому магазині або кафе є технологічне обладнання, ми готові запропонувати вам свій досвід і ресурси — справжніх фахівців з обслуговування та ремонту такого обладнання.

Ви можете бути впевнені, це обслуговування буде виконано в чіткій відповідності з рекомендаціями заводів-виробників певного обладнання. Відзначимо, що переоцінити цей фактор в реальності досить складно, адже в роботі слід враховувати специфіку і масу нюансів у кожному конкретному випадку. Тільки при такому підході можна бути впевненими в якості робіт, що виконуються.

У зв'язку з цим, приємним для вас спрощенням процесів може бути те, що знищується необхідність пошуку придатної компанії для подачі заявки, який часто є дуже витратним за часом. Вам достатньо просто подати нам заявку і, незалежно від характеру руйнування, все буде виконано найкращим чином і з урахуванням всіх особливостей саме вашого обладнання.

Наш досвід роботи з технологічним обладнанням, включаючи печі, грилі, тістоміси, м'ясорубки та інше становить більше 10-ти років. І після цього терміну ми з упевненістю називаємо себе професіоналами в даній сфері, з року в рік виправдовуючи очікування наших клієнтів.

Дізнатися подробиці і оформити заявку можна за тел.
(066) 010-23-84, (093) 947-73-66

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням