Наша компанія має досвід роботи з обслуговування техніки для миття пыдлоги в торгових об'єктах, ми постійно контролюємо її працездатність і беремо на себе відповідальність за її роботу.

Обслуговування техніки для миття підлоги, безумовно, специфічний напрямок серед наданих сервісних послуг. Але, безперечно, в рівній мірі і необхідний, адже з автоматизацією багатьох процесів, які раніше виконувалися виключно вручну, наявність такої спеціалізованої техніки, як машини для миття підлоги, стало нагальною необхідністю для більшості сфер ведення бізнесу.

Так, техніка для автоматизації прибиральних процесів щільно увійшла в усі сфери торговельної нерухомості, що не дивно і цілком обґрунтовано, адже ефективність її висока і цілком виправдовує вартість. Разом з тим, техніка, про яку йде мова, досить коштовна і вимагає ретельного і своєчасного обслуговування.

Наша компанія має досвід роботи з обслуговування техніки для миття підлоги у торговельних об'єктах. Ми постійно контролюємо її працездатність і беремо на себе відповідальність за її роботу.

Пропоновані нами схеми роботи з обслуговування техніки для миття підлог дозволять вам визначитися з тим, який варіант найбільш підходить для вашого бізнесу — ремонт за конкретними заявками, або ж комплексний сервіс, при якому ви сплачуєте щомісячну абонплату, а ми забезпечуємо працездатність вашої техніки. При співпраці в рамках комплексного сервісу практично всі аварійні ситуації вирішуються за наш рахунок.*

Так чи інакше, наша компанія професійно і на високому рівні готова забезпечити працездатність вашої техніки для автоматизації прибиральних процесів.

* залежно від пакету обслуговування існують деякі обмеження.

Дізнатися подробиці і оформити заявку можна за тел.
(066) 010-23-84, (093) 947-73-66

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням