ТОВ «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» виконує повний комплекс робіт по всіх видах вантажопідйомного обладнання та ліфтових систем. Професійний колектив і максимально результативні схеми роботи.

У сучасних умовах ведення навіть відносно великого бізнесу, будь то сфера рітейлу або обслуговування, ефективність роботи того чи іншого об'єкта у великій мірі залежить від оснащеності вантажопідйомною системою.

Насправді жоден великий об'єкт не обходиться без цієї категорії механізмів. А несправність у роботі ліфтів миттєво відбивається на всьому процесі ведення діяльності такого об'єкта.

Наша компанія виконує повний комплекс робіт по всіх видах вантажопідйомного обладнання та ліфтових систем. За роки нашої роботи ми отримали безцінний досвід з обслуговування такого обладнання. Сьогодні на постійному обслуговуванні в нашій компанії знаходяться сотні одиниць вантажопідйомного обладнання, і, як правило, саме на таких об'єктах, в яких зупинка підйомника блокує роботу всього об'єкта в цілому.

Тривалий термін працюючи в подібних жорстких умовах реагування та оперативного проведення ремонту, ми підібрали дуже професійний колектив і розробили максимально результативну схему роботи.

Дізнатися подробиці і оформити заявку можна за тел.
(066) 010-23-84, (093) 947-73-66

Як ми працюємо?

 • Договір на обслуговування за абонентською платнею

  ВИ – спокійно займаєтеся своїм бізнесом, забувши про побутові проблеми на об'єкті.

  МИ – проводимо повне технічне обслуговування будівлі (об'єкта) згідно погодженого графіка, самостійно виявляючи і усуваючи будь-які негаразди, а також виїжджаємо за оперативними заявками, якщо проблема не терпить зволікань.

 • Договір на обслуговування за заявкою

  ВИ – подаєте заявку, окреслюючи порядок робіт (якщо буде потреба).

  МИ – оперативно відправляємо фахівців для усунення проблеми.

 • Без договору

  Замовляйте послуги через мобільний додаток Domer.

У числі наших клієнтів та замовників

Завжди раді Вашим запитанням