Наша компанія використовує власне програмне забезпечення для управління заявками. Так, на ринку існує багато варіантів, які, здавалося б, можна цілком успішно використовувати. Ось тільки ці варіанти «з коробки» до болю стандартні, а ви цього ніколи не дізнаєте

Наша компанія використовує власне програмне забезпечення для управління заявками. Так, на ринку існує багато варіантів, які, здавалося б, можна цілком успішно використовувати. Ось тільки ці варіанти «з коробки» до болю стандартні, а ви цього ніколи не дізнаєтеся, поки не спробуєте. А коли спробуєте, то виявиться, що їхня функціональність стосовно вашого бізнесу – суттєво обмежена. У цій статті я поясню, чому ми розробляли ПЗ самостійно, і чим воно відрізняється від того, що є на ринку.

Наша компанія використовує власне програмне забезпечення для управління заявками. Так, на ринку існує багато варіантів, які, здавалося б, можна цілком успішно використовувати. Ось тільки ці варіанти «з коробки» до болю стандартні, а ви цього ніколи не дізнаєтеся, поки не спробуєте. А коли спробуєте, то виявиться, що їхня функціональність стосовно вашого бізнесу – суттєво обмежена.

У цій статті я поясню, чому ми розробляли ПЗ самостійно, і чим воно відрізняється від того, що є на ринку.

У нашій компанії робоче середовище Just.Pro – основний робочий інструмент, який дозволяє керувати великою кількістю людей, причому на розподілених територіях. Думаю, будь-який керівник розуміє, що якщо якийсь бізнес-процес успішно вирішує таке завдання, його цінність висока.

Що Just.Pro пропонує нашим замовникам?

Вище описані тільки найбільш явні та очевидні переваги, на практиці їх куди більше, а аналогічних програмних рішень на ринку просто немає.

Дмитро Пасічник
засновник групи компаній «Техпідтримка»
49