Фасіліті-менеджмент Підбір персоналу

За останнє десятиріччя на вітчизняному ринку з'явилося багато нових бізнес-напрямків, і фасіліті менеджмент займає серед них чільне місце. Це відносно нова, але дуже перспективна сфера послуг, яка полягає в тому, що всі непрофільні функції та роботи замовник може передати на аутсорсинг. Тим самим він отримує якісне обслуговування, а також звільняє більше часу для свого основного бізнесу.

Ми пропонуємо технічний фасіліті менеджмент — комплексне обслуговування комерційної нерухомості за заявкою або на основі договору.

Договір абонентського обслуговування можна укласти на повний спектр послуг або на окремі види робіт:

 • аутсорсинг електриків — своєчасний ремонт та обслуговування електромереж (включаючи аварійні виклики), ревізія щитових, прокладання нових ліній, розрахунок потужностей при підключенні нового обладнання та інші види робіт.
 • аутсорсинг слюсарів — монтаж, демонтаж та обслуговування металоконструкцій, ремонт вхідних груп, турнікетів, замків, обслуговування вантажопідйомного устаткування тощо.
 • аутсорсинг сантехніків — механічна і аварійне прочищення каналізації, прокладка та обслуговування трубопроводів, монтаж жировловлювачів та інших захисних систем.

Всі ці види робіт можуть виконувати штатні фахівці, але непрофільним компаніям (рітейлу, бізнес-центрам, АЗС та ін.) невигідно набирати штат співробітників, послуги яких потрібні лише кілька разів на місяць.

Обираючи аутсорсинг технічного персоналу, наші клієнти отримують наступні переваги:

 • сама будівля і всі комунікації, на обслуговування яких укладено договір, підтримуються в оптимальному технічному стані;
 • всі роботи проводяться в автономному режимі, не відволікаючи замовника від його основної діяльності;
 • у разі аварійних ситуацій ми реагуємо на виклик в термін від 30 хвилин до 3 годин і оперативно усуваємо неполадки;
 • на регіональних складах нашої компанії завжди є обов'язковий запас найбільш часто використовуваних матеріалів і комплектуючих, що дозволяє максимально скоротити термін виконання необхідних робіт;
 • всі наші співробітники лінійного сервісу оснащені необхідним ЗІПом з повним набором всіх потрібних інструментів;
 • своєчасний ремонт і професійний сервіс подовжують термін служби обладнання, електромереж та інших комунікацій;
 • знижуються матеріальні витрати за рахунок економії на соціальних виплатах персоналу і оподаткуванні, адміністративних витратах, закупівлі інструментів;
 • технічний фасіліті менеджмент позбавляє від проблеми лікарняних і відпусток — фахівці будуть на місці тоді, коли це необхідно;
 • на всі види робіт надається гарантія.

Аутсорсинг технічного персоналу – ефективний спосіб скоротити тимчасові та матеріальні витрати на обслуговування об'єкта без втрати якості робіт.

КонтактиЗавжди раді Вашим питанням

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть вірний телефон

E-mail(*)
Будь ласка, вкажіть вірний email

Повідомлення
Введен недействительный тип данных

(*)
   ОновитиВведен недействительный тип данных